Iestatījumi. Pārdošana/Iepirkumi

Cenu grupas – cenu grupu rediģēšanas un pievienošanas forma. Forma satur cenu grupas nosaukumu, valūtu un iekļautā nodokļa karodziņu. Cenu grupu daudzums nav ierobežots.

Klientu grupas - šī ir klientu grupu pievienošanas un rediģēšanas forma. Forma satur klientu grupas nosaukumu un saiti ar grāmatvedības norēķinu kontiem ar debitoriem, avansa maksājumiem un pārmaksām. Klientu grupa ar karodziņu pēc noklusējuma automātiski tiek pievienota jaunajā klientu kartiņā. Klientu grupu daudzums ir neierobežots.

Piegādātāju grupas – piegādātāju grupu pievienošanas un rediģēšanas forma. Šī forma satur piegādātāju grupas nosaukumu un saiti ar grāmatvedības savstarpējo norēķinu kontiem ar piegādātājiem, avansa maksājumiem un pārmaksām. Piegādātāju grupa ar karodziņu pēc noklusējuma automātiski tiek pievienota jaunajā piegādātāja kartiņā. Piegādātāju grupu daudzums nav ierobežots.

Valūta – valūtas, ar kuram strādā sistēma, pievienošanas forma. Forma ietver valūtu sarakstu, no kura izvēlēties, valūta būs pieejama visos sistēmas dokumentos, valūtas kurss automātiski lejupielādējas no ECB.

Dokumenta veids/Operācijas veids – šī ir saites rediģēšanas forma starp dokumenta veiduun operācijas veidu. Forma satur dokumenta veidu un operācijas veidu pēc noklusējuma šim dokumenta veidam. Izvēloties dokumenta veidu, operācijas veids tiks izvēlēts pēc noklusējuma. Ja nepieciešams, operācijas veidu varēs izmainīt manuāli. Uzstādītais pēc noklusējuma dokumenta veids tiks izvēlēts, pārdošanā vai iepirkumā nospiežot pogu „Ievadīt jaunu dokumentu”. Dokumenta veidam ar iestatījumu „nodoklis iekļauts” cenas tiek norādītas bruto, nepieciešamības gadījumā dokumentā cenu atspoguļošanas metodi var izmainīt manuāli.

Dokumentu veidnes - dokumentu veidu drukas formas rediģēšanas forma. Katram dokumenta veidam izvēlēties dokumenta paraksta formu, nepieciešamības gadījumā dokumenta paraksta formu dokumentā var izmainīt manuāli. Dokumenta drukas formai ar karodziņiem var iestatīt nepieciešamos laukus.

Elektronisko ziņojumu veidnes – šī ir elektronisko ziņojumu, kuri tiks nosūtīti no sistēmas kopā ar dokumentiem, rediģēšanas forma. Katram dokumenta veidam ir pieejams nosūtītājs, atbildes adrese, temats, vēstules teksts ar atzīmēm-aizpildītājiem un paraksts.

Vēl ir nepieciešama palīdzība? Uzdod jautājumu Uzdod jautājumu