Izveidot jaunu noliktavu

Izveidot jaunu noliktavu - ir noliktavas datu ievades forma. Satur noliktavas nosaukumu, kodu, veidu un statusu, izsniegšanas vietu, sasaisti ar grāmatvedības kontu. Noliktavas uzcenojums/ atlaide dod iespēju automātiskam cenu pārrēķinam cenu lapā pārdošanas dokumentos no šīs noliktavas.

Promo atlaide ir šīs noliktavas atlaide precei, kura tiek attēlota pārdošanas dokumenta kolonnā Atlaide,% preču pozīcijā.

Kā izveidot noliktavu?

1) Izvēlnē izvēlēties Noliktava/Jaunā operācija/ Izveidot jaunu noliktavu.

2) Ievadīt noliktavas nosaukumu, izvēlēties veidu: vairumtirdzniecība vai mazumtirdzniecība. Karodziņš jāizveido pēc noklusējuma - noliktavu vienmēr parāda noliktavu saraksta sākumā. Ja ieslēgts karodziņš Atļaut preču pārdošanu mīnusā, tad tiks pieļauts negatīvs atlikums noliktavā. Pieejamo atlikumu pārbaude notiek gan konkrētajā datumā, kad pieprasīts nepieciešamais preču daudzums, gan arī uz pašreizējo brīdi. Lai saglabātu datus, noklikšķināt pogu Turpināt.

3) Pamata informācijas cilnē automātiskai visu cenu pārrēķināšanai no cenu lapas pārdošanas dokumentos ievadīt noliktavas uzcenojumu ar plusu vai noliktavas atlaidi ar mīnusu. Lai automātiski attēlotu izsniegšanas vietas, izejošos piegādes dokumentos no saraksta izvēlēties izsniegšanas vietu vai izveidot jaunu izsniegšanas vietu, noklikšķinot uz Jauna ieraksta izveidi. Informācijas saglabāšanai noklikšķināt pogu Izmainīt.

4) Promo atlaižu cilnē preces atlaides atspoguļošanai pārdošanas dokumentos noklikšķināt Izveidot jaunu ierakstu, ievadīt atlaidi izvēlētajai precei no preču saraksta. Lai saglabātu informāciju, noklikšķināt pogu Izveidot. Tālākai ieraksta rediģēšanai noklikšķināt uz Izmainīt, bet ieraksta dzēšanai noklikšķināt uz Dzēst.

5) Grāmatvedības cilnē izvēlēties krājumu kontu (poga Rediģēt) no noliktavas uzskaites saraksta atsevišķā grāmatvedības kontā, vai atstāt vērtību pēc noklusējuma noliktavas uzskaitei no kontu iestatījumiem pēc noklusējuma. Lai saglabātu informāciju, noklikšķināt pogu Izmainīt.

Vēl ir nepieciešama palīdzība? Uzdod jautājumu Uzdod jautājumu