Izveidot jaunu piegādātāju

Izveidot jaunu piegādātāju – ir piegādātāja datu ievades forma. Satur pamata informāciju par piegādātāju, noliktavu, nodokļu un piegādātāju grupu, kā arī statistisku informāciju un norēķinu salīdzinājumus.

Kā izveidot piegādātāju?

1) Izvēlnē izvēlēties Iepirkumi/ Jauna operācija/ Izveidot jaunu piegādātāju.

2) Ievadīt piegādātāja nosaukumu, izvēlēties tipu: fiziska vai juridiska persona, statusu (aktīvs vai neaktīvs), ievadīt reģistrācijas un PVN maksātāja numuru. Noklikšķināt Turpināt. Unikalitātes pārbaude notiek pēc partnera nosaukuma.

3) Pamata informācijas cilnē aizpildīt visus nepieciešamos laukus, tādus kā adrese un kontaktinformācija, un, ja nepieciešams, izvēlēties piegādātāju grupu. Lai saglabātu informāciju, noklikšķināt Izmainīt.

4) Cilnē Finanšu informācija aizpildīt nepieciešamos/ obligātos laukus. Līguma numurs var piedalīties automātiskas numerācijas dokumentos. Atlaide, apmaksas termiņš un nodokļu grupa šā piegādātāja dokumentā tiks pielietoti pēc noklusēšanas, augstākminētās vērtības dokumentā varēs izmainīt manuāli. Ievadītās informācijas saglabāšanai, noklikšķināt Izmainīt.

4) Cilnē Bankas rekvizīti pievienot piegādātāja banku (bankas), noklikšķinot Izveidot jaunu ierakstu. Aizpildīt bankas rekvizītu formu, lai saglabātu informāciju noklikšķināt Izveidot. Tālākai ieraksta rediģēšanai noklikšķināt Izmainīt, lai izdzēstu ierakstu, noklikšķināt Dzēst.

5) Cilnē Kontakti pievienot piegādātāja kontaktus, noklikšķinot Izveidot jaunu ierakstu. Aizpildīt formu ar kontaktinformāciju. Informācijas saglabāšanai noklikšķināt Izveidot. Turpmākai ieraksta rediģēšanai noklikšķināt Izmainīt, lai ierakstu dzēstu, noklikšķināt Dzēst.

6) Cilnē Partnera tips uzstādīt karodziņu papildus veida attiecībām: klients, darbinieks, banka, nodokļu iestāde un cits. Informācijas saglabāšanai noklikšķināt Izmainīt.

Vēl ir nepieciešama palīdzība? Uzdod jautājumu Uzdod jautājumu