Izveidot jaunu pakalpojumu

Izveidot jaunu pakalpojumu – ir pakalpojumu kartiņas ievades forma. Satur informāciju par pakalpojumu, cenu lapas un ir sasaistīta ar grāmatvedības kontu.

Kā izveidot jaunu pakalpojumu?

1) Izvēlnē izvēlēties Pārdošana/ Jauna operācija/ Izveidot jaunu pakalpojumu.

2) Ievadīt pakalpojuma nosaukumu, pakalpojuma kodu (ja tāds ir). Noklikšķināt Turpināt. Pakalpojuma unikalitāte tiek pārbaudīta pēc pakalpojuma nosaukuma.

3) Cilnē Pamata informācija aizpildīt visus obligātos laukus (poga Rediģēt) par pakalpojumu, nepieciešamības gadījumā izvēlēties pakalpojumu grupu un noteikt pārdošanai nodokļu grupu. Informācijas saglabāšanai noklikšķināt Izmainīt.

4) Cilnē Cenu lapa cenu grupai ievadīt pakalpojuma cenu. Lai to izdarītu, nospiest Izveidot jaunu ierakstu, izvēlēties cenu grupu un ievadīt cenu valūtā, noklikšķināt Izveidot, lai saglabātu informāciju. Turpmākai ieraksta rediģēšanai noklikšķināt Izmainīt, lai izdzēstu ierakstu, noklikšķināt Dzēst. Cenu grupai ar karodziņu nodoklis ir iekļauts, cenas ievadīt ar nodokli (bruto).

5) Cilnē Grāmatvedība atsevišķai pakalpojumu ieņēmumu uzskaitei izveidot ieņēmumu kontu vai uzskaitei kontā no iestatījumiem atstāt noklusējuma vērtību. Noklikšķināt Izmainīt informācijas saglabāšanai.

Vēl ir nepieciešama palīdzība? Uzdod jautājumu Uzdod jautājumu